.
   
     

<<  Hakkımızda >>

 

Türkiye’de Hacamat yapan yerler içerisinde en iyilerden biri olan ve işini profesyonelce yapan uzman hacamatçı Abdullah Keskinoğlu eğitimini en iyi şekilde Malezya Üniversitesinde hemopatyh bölümünde eğitim veren Profesör Mehmet Kocabaş’tan almıştır.

Abdullah KESKİNOĞLU uzman Hacamat’çı olarak tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

 

Uzman Hacamat’çı Abdullah KESKİNOĞLU’na ulaşmak için veya bilgi almak için 05544062383 numaralı telefona ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki web adreslerimizden de bizlere yazabilirsiniz.


KONYA HACAMAT EBUSADULLAH ,,Abdullah KESKİNOĞLU KİMDİR ?

1969’da Konya’nın Karatay ilçesinde dünyaya gelen Abdullah Keskinoğlu 6 çocuk babasıdır.

 

Küçük yaşta romatizma hastası olur ve 15 gün hastanede tedavi görür fakat tamamen iyileşemez. Haliyle yaşı ilerleyip'te 20’li yaşlara geldiğinde ağıları tamamen artar.

 

   Askerlik dönüşü İslami değerleri yaşama mücadelesi ve araştırmaya girer.

  Peygamberimizin miraçla ilgili hadisi şerifini araştırır ve miraçla ilgili hadislerde ‘hacamat’ bahsi işlenir. Peygamberimizin, ‘şifa üç şeydedir; bal’da, hacamat’ta ve doğlamada’ hadislerini okur.Bal kendisine şifa olmamış, daglama’da zaten kerih görülen bir tedavidir.

 

   O zaman geriye yalnızca biri kalıyordu; ‘hacamat’

 

   İşinin ehli olmayan bir yaşlı kimseye gider, dizlerinden hacamat yaptırır ve azda olsa faydasını görür.  Kendi anlayışını geliştirerek yaklaşık 20 yıldır ek iş olarak hacamat yapar ve yüzlerce kişiye faydalı olur ve her gün daha ileriye doğru yol alır.

 

Bu konuda araştırmalar yaparken Malezya Homeopathy Fakültesinde ‘hacamat’ ile ilgili eğitimlerin verildiğini öğrenir. Malezya’da öğretim görevlisi olan ve şu anda Mekke ve Medine’de klinikleri olan profesör Mehmet Kocabaş’tan eğitimleri alır ve profosyonel olarak ‘hacamat’ hayatına devam eder.

 
Abdullah KESKİNOĞLU
Uzman Haccam